Sveikatos lašas | Informacija lankytojams
381
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-381,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Informacija lankytojams

Jūsų, sveikatai ir gydymui siūlome daugiau kaip 50 gydomųjų ir sveikatinimo procedūrų

 

• Atvykus su gydytojo siuntimu (F027/a), procedūras po konsultacijos paskiria gydytojas spe-cialistas. Sveikatinimo ir kt. procedūras galite įsigyti ir be gydytojo konsultacijos. Visada re-komenduojame pageidaujamas procedūras ir FMR gydytojo konsultacijai registruotis iš anksto.

• Lankytojai, kurie atvyksta be gydytojo siuntimo ir patys renkasi procedūras, yra visiškai atsakingi už savo sveikatos būklę. Apie bet kokius sveikatos sutrikimus, kurie gali turėti įtakos parenkant procedūras, prašom informuoti mūsų centro gydytojus arba kitą aptarnaujantį medicinos personalą.

• Eidami į procedūras vilkėkite tinkamą aprangą. Jei einate į mankštą, kineziterapijos ir panašius užsiėmimus, dėvėkite judesių nevaržančią sportinę aprangą ir patogią avalynę. Vandens procedūroms reikalingas maudymosi kostiumėlis, muilas, plaušinė, rankšluostis  ir nuosavos guminės šlepetės. Fizioterapijos ir masažo procedūroms reikalingas didesnis rankšluostis. Į procedūras maloniai prašom atvykti 5 min. anksčiau nei yra nurodyta registracijos lapelyje.

• Keisti procedūrų laiką arba atšaukti procedūrą galima likus ne mažiau kaip 3 val. iki proce-dūros pradžios. Neperspėjus ir neatvykus mokestis už procedūrą negrąžinamas.

• Labai prašom gerbti visų mūsų svečių teisę į ramybę ir reabilitacijos centro kabinetuose ar laukiamuosiuose nesinaudoti mobiliaisiais telefonais.