Sveikatos lašas | Home
7
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

ATNAUJINAME PASLAUGŲ TEIKIMĄ

 

Nuo š.m. gegužės 18 d. Sveikatingumo ir reabilitacijos centre „Sveikatos lašas“ palaipsniui atnaujiname planinių reabilitacinių paslaugų teikimą. Nuo šios dienos reabilitacijos centro pacientai galės registruotis FMR gydytojo konsultacijoms bei atvykti ir atlikti planines FMR gydytojo skirtas procedūras.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos centras “Sveikatos lašas”

Gydymas

Individualiai parinktas gydymas ir tik Jums pritaikyta gydymo programa, padės kuo greičiau sugrįžti į įprastą darbo ritmą bei kasdieninį gyvenimą

Sveikatinimas

Kviečiame atrasti laiko sau – nesvarbu, ar tai 20 minučių trukmės nuo žemės pakeliančiam masažui, ar pusiaudienio pabėgimui nuo kasdienybės.

Reabilitacija su TLK siuntimu

Sveikatos lašas yra sudaręs sutartį su Panevėžio teritorine ligonių kasa, todėl pacientams turintiems Teritorinių ligonių kasų siuntimą, visas gydymo išlaidas dengia TLK.

Čia lyg namuose – jauku, šviesu, patogu.  Centre rasite ne tik naujausią įrangą, bet ir individualų gydymą, draugišką, profesionalų ir visuomet pasiruošusį padėti kolektyvą.