Sveikatos lašas | Gydomosios vonios
229
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-229,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Gydomosios vonios

Povandeninis masažas

Povandeninis masažas – tai gydymo metodas, kai pacientui esant vandenyje, jo kūnas yra masažuojamas stipria vandens srove. Šiltame vandenyje geriau atsipalaiduoja raumenys, audiniai. Visa tai mažina raumenų įsitempimą masažo metu ir didina jo veiksmingumą. Procedūra gerina kraujotaką, poodinių audinių aprūpinimą deguonimi, medžiagų apykaitą, didina sąnarių lankstumą, judesiai atliekami laisviau, lengviau, greičiau atkuriamos prarastos funkcijos. Povandenininių srovių masažas rekomenduojamas sergantiems kaulų ir sąnarių, neurologinėmis ligomis, stuburo osteochondroze, virškinimo bei medžiagų apykaitos susirgimams, taip pat rekomenduojamas turintiems viršsvorio, celiulito profilaktikai, traumų pasekmėms mažinti.

Perlinė vonia

Tai gydymas vandeniu, kurio dujinis komponentas – oras – pasiskirsto vandenyje įvairių dydžių burbuliukais ir juda įvairiomis kryptimis, masažuodamas visą kūną +36 – 37 C vandenyje. Ramina centrinę nervų sistemą, mažina dirglumą, didina organizmo reaktyvumą, gerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą.