Sveikatos lašas | Grožio procedūros
246
page-template-default,page,page-id-246,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Grožio procedūros

Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Šis masažas yra švelnus, lėtesniais judesiais atliekamas klasikinis masažas, kurio metu tam tikra tvarka masažuojamas visas kūnas. Atpalaiduojantis viso kūno masažas, tai kūno ir sielos atpalaidavimas, fizinio ir dvasinio komforto jausmas. Masažas tinka tiek moterims, tiek vyrams.

Tonizuojantis viso kūno masažas

Tonizuojantis viso kūno masažas, kai tam tikra tvarka masažuojamas visas kūnas. Šis individualiai pritaikomas masažas gerina kraujotaką, raiščių elastingumą ir sąnarių lankstumą,  mažina spazmus ir skausmus,  reguliuoja  įvairias organizmo funkcijas, stimuliuoja vidaus sekrecijos liaukų veiklą ir regeneracinius procesus, atstato darbingumą, fizines ir psichines žmogaus jėgas.

Kūno šveitimas

Labai svarbi procedūra  kūno priežiūrai. Šios procedūros metu oda giliai išvaloma, pašalinamas suragėjęs epidermio sluoksnis ir kūnas paruošiamas bet kuriai kitai procedūrai. Po procedūros pastebimai pagerėja odos būklė – ji tampa švelni, glotni ir elastinga.

Detoksikacinė programa su Negyvosios jūros druska ir purvu

Detoksikacinė programa apima viso kūno šveitimą su Negyvosios jūros druska ir viso kūno įvyniojimu su Negyvosios jūros purvu. Tai liekninanti, detoksikuojanti procedūra, kurios metu ne tik pašalinama suragėjusi oda, tačiau ji ir atgaivinama bei pamaitinama. Negyvosios jūros purvas yra turtingas įvairiais mineralais ir mikroelementais: kvarcu, žėručiu, kaolinu, magniu, kaliu, kalciu, bromu, variu, cinko druskomis ir kt. Purvas gerina medžiagų apykaitą, tonizuoja odą, stiprina jos jungiamąjį audinį ir didina elastingumą. Tai ne tik puiki kosmetinė priemonė, padedanti atsikratyti antsvorio, celiulito, bet ir gamtinis vaistas. Negyvosios jūros purvas naudojamas gydant odos, judamojo aprato, nervų sistemos, virškinimo sistemos, mažojo dubens organų, kvėpavimo takų susirgimus.

Limfodrenažinis masažas su „Pulstar“ aparatu

Limfodrenažinis masažas būtinas ne tik grožiui bet ir sveikatai. Limfodrenažinis masažas kompresiniu aparatu „Pulstar S2″ – tai maloni beskausmė procedūra, imituojanti pulsuojantį masažą ir efektyviai gerinanti limfos tekėjimą. Aparatas oro slėgio pagalba ritmiškai masažuoja kojas ar rankas. Limfodrenažinio masažo nauda – iš organizmo  pašalindami susikaupę skysčiai, šlakai bei toksinai. Masažas taikomas galūnių kraujotakai gerinti, svoriui mažinti, celiulitui gydyti, venų nepakankamumui, varikozėms gydyti.